| eueueu123 a întrebat:

imi place un baiat de ceva timp... noi suntem prieteni destulde apropiati! el e foarte aranjat in general... ma refer ca se imbraca cu blugi pana si mai sus is mai largi, tricouri de firma, se da cu parfum si after shave! chiar daca de after shave nu are nevoie, suntem clasa a 8a laughing insa eu sunt destul de eleganta. adica port blugi stramti pana, bluze, tricouri de firma, da nu prea ma dau cu parfum, oare ca sa il atrag, i'ar placea sa ma dau cu parfum? adica am parfumuri originale din strainatate si sunt foarte faine! nu sunt de'astea la 50-100 de lei] eu ma mai dau asa dar nu si la scoala de cat din cand in cand ce ziceti? merita pentru el? adica oare i'ar place si l'as atragea mai mult?

3 răspunsuri:
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Cred ca e la misto intrebarealaughing
crezi ca il; atragi cu un parfum
fi origilala
sa vada ca pe tine nu te intereseaza de toti "vagabonzii"

winking succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorba doar de parfum!
Daca nu te place, poti sa te dai cu cel mai frumos si fin parfum din lume, ca degeaba!oh go on
Poti sa te dai cu parfum discret, ca sa ii atragi atentia, dar incearca sa vorbesti cu el, asa vei vedea daca merita sau nu.happy

| DeeaHug12 a răspuns:

L-ai atragea cu siguranta, te poti da cu parfum dar nu exagera, poate parfumul care l-ai ales este inecacios si nu va putea respira, asa ca incearca sa si vorbesti cu el nu numai sa te dai cu parfum. sper ca te-am ajutat! happy