| anonim_4396 a întrebat:

Ti se face pielea de gaina pur si simplu cand vezi asta http://www.youtube.com/watch?v=N-roGMGyFu0
Sa fie si o intrebare...sunteti fan al artistei? Ii ascultati piesele?

3 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Nu o stiam
deci nu sunt fana si nu ascultam piesele ei
dar imi place mult cum canta...cred ca o sa devin un mik fan :X

| Charice18 a răspuns:

Nu sunt o mare fana lara fabian. dar anul trecut cand am vazut videoclipul asta am plans laughing

| dedfgv a răspuns:

laughingnu eu cel putin da s-ar putea sa existe si oameni carora le place
:d