| Wwwx a întrebat:

Știe cineva cine cântă sau cum se numește melodia aceea care conține niște versuri de genul „stay... I wanna be your man... ohh stay, I love your tiny eyes, you need a hand tonight" sau ceva asemănător?
Țin să menționez că melodia părea să fie cântată de un bărbat cu voce mai feminină laughing și presupun că era destul de veche... genul de melodii lente ale anilor 70-80.
Am căutat pe google, dar degeaba căci nu găsesc ceea ce doresc.

Răspuns Câştigător
| Armina_7903 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=s0uGgeO2T-U

Modern Talking - Lady Lai
cred ca asta e :P