| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva melodia care conține niște versuri de genul „stay, I wanna be your man, oh stay/ I love your tiny eyes/ you need a hand tonight".
Melodia e în genul celor lente din anii 60-80, cel care o cântă (sau cânta) avea o voce mai feminină, dar din moment ce spunea „ I wanna be your man", presupun că era bărbat în cele din urmă laughing).

1 răspuns:
| stefan22 a răspuns:

Babyface-I wanna be your man
The Beatles - I Wanna Be Your Man
Zapp & Roger - I Want To Be Your Man
Nu sunt sigur de nicio melodie ca ar fi cea cautata de tine...verifica-le si voi incerca sa mai caut daca nu e niciuna.