| Anonimatul000 a întrebat:

Știți niște exemple de chestii pe care să le faci în timp ce asculți muzică?

Răspuns Câştigător
| Anonimawsj07 a răspuns:

Eu de exemplu când ascult muzica fac curat. Când chiar ma plictisesc foarte tare și nu am ce sa fac, mai și dansez sau desenez. Faci ce îți place

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Muzica, iti astupa urechile cu zgomote placute, restul corpului poate munci, chiar si capul daca nu esti distras de versuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansez pe muzică, fac ordine prin cameră, printre lucruri, fac gimnastică pe muzică, mă îmbrac.

| raspundtputpu a răspuns:

Sa îți faci temele sa desenezi