| Moonster a întrebat:

Toate lumea spune ca lady gaga e cea mai cunoscuta artista de muzica din lume mia nu imi place de ea. cui ii place si dc.

Răspuns Câştigător
| deea98 a răspuns:

Mie imi place Lady Gaga fiindca are stilul ei propriu, mai crazy. Stie sa fie originala prin metodele ei si surprinde mereu cu ceva nou si, de multe ori, mai neobisnuit.

5 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Lady Gaga este cea mai cunoscuta artista din muzica pentru ca in zilele de azi lumea apreciaza cat mai mult pornografia si destrabalarile. Nici mie nu imi place. Nu are nici voce, urata este peste cuvintele cu care as putea-o descrie-o eu si videoclipurile ei sunt niste chestii la care imi este greata sa ma uit.

| AnaisC a răspuns:

Nu,draguta nu toata lumea spune asta.
Doar niste caricaturi fara imagineztie ce cred ca daca se imbraca in animale moarte este "cea mai tare".
Nu este nimic altceva decat un alt"cantaret"insipid,anost si fara culoae din zilele noastre ce lasa impresia ca are un stil propiu,stil ce este furat de la alti cantareti,nu a facut nimic altceva decat sa studieze niste videoclipuri si sa copieze de acolo niste toale.
Voce nu are, urata este din rasputeri si videoclipurile sunt si ele nise facaturi, stii tu moda copy/paste.
http://www.apropo.ro/......ze-8005826
Eu atat am avut de spus!
Keep rockin'!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Moonster explică:

Frate mie nu imi place ca persoana da ca voce si ca still jos palaria. si chiar are voce fata

| Moonster explică:

Frate mie nu imi place ca persoana da ca voce si ca still jos palaria. si chiar are voce fata...

Răspuns utilizator avertizat