| gemeni6226 a întrebat:

Top 5 cele mai erotice videoclipuri muzicale de pe Youtube?

6 răspunsuri:
| Dorotheea21 a răspuns:

Cand am scris pe Goo 'cele mai erotice videoclipuri' mi-a dat o lista de clipuri asa de slabe incat nu mai gaseam butonul de iesire.
Pe primul loc, e o piesa de Vengaboys, judeca singura erotismul ei. :))
https://www.youtube.com/watch?v=rQtsPn6slsI

Iti voi da un top 2 al meu, :) prima, erotica fara imagini, a doua, cat de explicita mi-a permis Youtube.
https://www.youtube.com/watch?v=k3Fa4lOQfbA
https://www.youtube.com/watch?v=FzCkfNrUja0

ps, Youtube face nazuri. Copiaza te rog adresele in bara de cautare a lui Youtube daca nu le poti deschide aici.

| gemeni6226 explică (pentru Dorotheea21):

Pai un top al utilizatorilor doream am uitat sa specific in intrebare ca nu topul Youtube ului doresc ci topul personal al fiecaruia.Bineinteles al celui care vrea sa-mi raspunda.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru gemeni6226):

Trebuia sa pui intrebarea la Conversatii, ca sa fie mai vizibila. happy

| gemeni6226 explică (pentru Dorotheea21):

Esti draguta dar nu este o intrebare vitala gen sanatate sa primesc raspunsuri urgente.

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Gusturile nu se discuta.Nu degeaba ai nickul morbid ai gusturi la fel ca nickul pe care t-i l-ai ales.Nu te judec de ce esti asa, fiecare stie pe al lui.Dar nu pot sa-ti dau funda ca nu se potriveste cu gustul meu.Dar daca o sa vreau sa-i fac in ciuda la cineva ca m-a suparat in mod sigur ii voi trmite astfel de videoclipuri.