| danicristian a întrebat:

Tot aud cand merg in club o melodie si nu stiu cum ii zice, stiu doar ca o canta un barbat si refrenul e ceva in genu "all night long"...si inca ceva da nu am retinut. Sper sa ma ajute cineva!(apropo, nu e niciuna din melodiile alea care la gasesti pe google daca dai cautare all night long, pentru ca am incercat.Nu reusesc deloc sa gasesc melodia). Sper sa ma ajute cineva!

Răspuns Câştigător
| andreea_3169 a răspuns:

laughingacelasilucru l-am patit si eu si sper ca e aceeasi melodie! am cautat-o de am innebunit tot in club am auzit-o... Jamie Woon - Shoulda... sper ca te-am ajutat! Funda daca asta e melodiabig grin?

| danicristian explică (pentru andreea_3169):

Esti cea mai tare :X:X:X mersi mersi mersi mersi

| andreea_3169 a răspuns (pentru danicristian):

Cu placere...pup