| Artemisia a întrebat:

Tot aud despre trupa asta Tokio Hotel, si ma intrebam ce parere aveti despre ei, merita sa incerc sa le ascult muzica?

P.S.de ce toti cocalari zic ca ei sunt emo?(eu nu cred sa fie)plus ca Bill ala este chiar dragut love struck

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Da, canta chiar mff.
Am asc muzica lor timp de 1 an in continu, acum la inceputul verii m`am plikty de ei, dar la inceput era super.Eu zic sa incerci, asa am zis si eu pana i-am ascultat si dupa numai puteam sa stau fara sa asc macar o mel.:*

2 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

straight face

Intrebarea ta a fost raportata pe motivul: prea prost ca sa existi.

"merita sa incerc sa le ascult muzica? "

Ca si cum ti-ai pierde 10 ani din viata sa asculti o melodie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ne intrebi pe noi daca merita sau nu deoarece muzica este un lucru frumos si nu trebuie sa te iei dupa gusturile altora.
Imi placeau candva, dar asta pe vremurihee hee, acum m-am detasat de ei.