| LionDen a întrebat:

Toti cei care sunt anti manele check this video http://www.youtube.com/watch?v=xXQBpX_gdiU

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Sunt 100% de acord cu mesajul din spatele melodiei şi mă bucur că mai sunt şi oameni care vor să facă ceva pentru România dar să se lase de făcut muzică, melodia e oribilă.

8 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Sunt de acord cu "Spineshivers" si cu mesajul (urasc manelele; n-am nimic cu cei care le plac manelele) dar melodia e varza laughing

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Manelistii "e" niste jegosi, imi place melodia.

| DenisIonut01 a răspuns:

Nici manelele nu mai sunt stralucite dar nici videoclipul asta nu e fain

| Ramona_5995 a răspuns:

Buna.
Mie nu imi plac manelele, dar hai sa fim seriosi acum.
Daca lu' cutare sau lu cutare ii plac manelele, de ce sa fim noi impotriva lor? Cum tu iubesti[de ex.] rock. ul sau pop. ul, asa iubesc si ei manelele.
Ti.ai dat vreodata seama de acest lucru?
straight face
P. S.:Video. ul este reusitwinking.

| sandy a răspuns:

Urăsc manelele şi pe cei cântă porcăria asta.

| LionDen explică:

Pff...hai sa facem altfel definim maneaua astfel:"maneaua e doar un stil efemer, plin de incultura si bazat pe dislexii gramaticale, daca v-a continua asa ne vom numi Rromania...in *** dam tara pe mana tziganilor si a manelistilor.si ca sa citez din alta melodie extrem de apreciata "Romania Trezeste-te"pe zi ce trece apare alt copil "de aur","de platina","minune"etc daca ar vedea eroii tarii ca noi o dam pe mana tiganilor s-ar intoarce in mormant"ganditi-va ca ei s-au luptat pentru libertate si democratie.acum sa ne lasam condusi de alte natii si sa ascultam muzica lor.hai mah bravo.nu va intrebati dc au atat de mult succes pentru ca raspunsul e mentalitatea romanului.

| caramelagurl33 a răspuns:

rolling on the floor lol video.la toata familia in afara de mine si sora-mea le plac manele.de ce?thinking

| superrgirl a răspuns:

Eu urask manelele...