| Leea1234 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=u-7Lwya4XXo mai tineti minte? (sa nu aud pe cei anti-manele, ca este o manea! nu este!)

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Eu sunt o admiratoare a lui Marius Dragomir, cunosc foarte bine melodia de cand a lansat-o pe ProTv si chiar de atunci a mentionat ca nu este manea ci ritm arabesc, a scris melodia in stainatate...

28 răspunsuri:
| Leea1234 explică:

Mama... ce chef de paranghelie am! sa ma rup un pic in figuri! m-am saturat sa fiu femeia cuminte... m-as urca pe masa si as dansa fara oprire!

| Leea1234 explică:

Flav -vrei maneleee! gasim si d-astea! are balta peste! vreo preferinta? bubulinuta...azi presimt ca am sa am o zi buna! am chef de dans (oriental )de dimineata!

| Leea1234 explică:

FLAV-opreste-ma, daca ma vede cineva zice ca am dat-o pe alcool, asa de dimineata! misto melodie!

| Leea1234 explică:

Ai noroc, ca nu mai am antrenament! acu vreo cativa ani,,,,,,, iti dadeam clasa!

| Leea1234 explică:

Super dara! pe asta o uitasem! mergeeeeeeeeee!

| Leea1234 explică:

Mi-as dori sa am talia fetei din videoclip! candva am avut-o...inghetata, bate-o vina!

| Leea1234 explică:

Of! michael inca plang dupa el! asta este...viata merge inainte!

| Leea1234 explică:

Eu acum 3 ani aveam 100 kg (cu tot cu copil inauntru)acum am 75 si 1-65, imagineaza-ti, cate" cuie "am mancat ca sa-mi revin cat de cat! si mai am de mancat vreo 2! merge si cea de-a doua! mai ai? mai vreau!

| Leea1234 explică:

Flav -tu te-ai imbatat? unde-ai disparut?

| Leea1234 explică:

Pe 28 face 3 ani si 7 luni! in cheama vlad intra pe youtube la aGHIORGHIU, si a-i sa-l vezi!

| Leea1234 explică:

Vb.mai pe seara, acum plec la piscina! vapup pe toti!

| Leea1234 explică:

E FRUMOASA! frumoasa si delicata, mi-ar place sa am si o fetita, sa-i impletesc parul, sa-i cumpar rochite colorate...la baiat, tricou, bermude, sapca si gata! sa ai din partea ei numai bucurii!

| Leea1234 explică:

Auran -misto melodia, n-o stiam!

| Flav a răspuns:

Mai andrutza mai, si chiar imi ridicase-si pulsul ca pui o manea :(
Tot fiind vorba de melodii de astea :
http://www.youtube.com/watch?v=EV68RG871AU&feature=related

| Flav a răspuns:

laughing tu m-ai intaratat. Alcool? Unde? Cum? Sa inveti ce te invart eu pe-o manea dupa alcool rolling on the floor

| Flav a răspuns:

Asta era si ideea laughing tongue

| Flav a răspuns:

Aici andrutza. happy Neah, am baut mult sfarsitul asta de saptamana fiindca am stat cu niste persoane agreabile si mi-a facut placere. Acum se anunta o duminica linistita, insorita care probabil se va termina c-o bere si nu mai mult in orashappy

auran
| auran a răspuns:

Na, ca mi-ati facut si mie chef de dat din "ventilator" cum zice barbata-miu...si de la mine una...http://www.youtube.com/watch?v=h3llGNJ98lc

| BUBULINA a răspuns:

Oo da buna alegere andrutza
imi amintesc prima mea caseta a fost cu M. dragomir

multam

| BUBULINA a răspuns:

@flav poate intorci si tu poza aia
ma cam doare gatul cat m-am uitat la ea

| Dara a răspuns:

Pai hai sa ne distram impreuna, Andrutza! Melodiile voastre mi-au facut si mie chef de dans :) Uite am si eu una grozava;)
http://www.youtube.com/watch?v=DZiVuF2Q3y8

| Dara a răspuns:

:) Am uitat de o melodie http://www.trilulilu.ro/sylvia/0107e02dd796a2 sigur o stii. Ce zici, merge?

| Dara a răspuns:

Lasa Andrutza, ca fata din videoclip e la regim de 3 ani big grin Ce conteaza o inghetata in plus, noi sa fim fericitehee hee

| Dara a răspuns:

Acum trei ani? Inseamna ca avem piticii de aceeasi varsta happy Si eu am avut cateva probleme in sensul asta, dar acum s-a rezolvat, chiar mai mult decat m-as fi asteptathee hee Acum ma straduiesc sa ma mentin. Ei, nu arat eu ca fata din videoclip, dar eu mai mananc si cate o inghetata happy

| Dara a răspuns:

Sa-ti traiasca, e frumusel! Micuta mea a implinit 3 ani si 3 luni, acum pe 15. Sunt atat de mandra de ea, de parca as fi prima femeie care naste un copilhee hee Probabil asa sunt toate mamicile happy

| Dara a răspuns:

Uite aici cateva poze cu ea :)
http://s700.photobucket.com/albums/ww1/Dara_015/

| greg a răspuns:

Doar am auzit-o dar n-am amintiri pe melodia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu credeam ca e vreo manealaughing m-ai linistit, eu am chef de Michael Jackson acumlaughing