| 03052003 a întrebat:

TPU vreau o voce frumoasa ce pot face?

Răspuns Câştigător
| AndreeaH99 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai ureche muzicala. Apoi o voce frumoasa o poti dobandi prin lectii de canto sau exersand singur in fiecare zi.Nu uita sa ceri parearea sincera mai multor persoane, cu privire la evolutia ta.(In caz ca nu vrei sa faci cursuri cu un profesor de canto). Daca nu reusesti sa-ti formezi niste calitati vocale, nu te supara.Sa stii ca nu toti avem voce.Asta nu inseamna ca trebuie sa renunti... poate ca talentul tau e altul. Eu iti urez succes pe acest drum! kiss

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbă-ți corzile vocale.

| rolandfr8x a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai ureche muzicala iar in al 2lea rand trebuie sa faci exercitii care le gasesty pe youtubewinking.:* funda? :*