| Ionita_Sanda_1997 a întrebat:

Cum pot avea o voce frumoasa atunci cand cant? Vreau cateva sfaturi!
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

Evident, trebuie să te apuci de repetiţi vocale. Să cânţi melodii cu acute -- atunci când le reciţi pe acelea se observă dacă ai voce sau nu. Şi dacă nu ai, exersezi, nu te dai bătută.

2 răspunsuri:
| saynotoemo99 a răspuns:

Ai putea face niște ore de canto... Dar daca nu poți, incearcă să stai drept. Coboarăți sau ridicăți vocea până se aude melodios, și încearcă să cânți din diafragmă.

Răspuns utilizator avertizat