| CokoStar a întrebat:

Trebuie să cânt la şcoală o melodie de muzică populară la alegere, nu ştiţi nişte melodii care să nu fie amuzante, să nu fie de dragoste sau să fie doine (nu vreau să râdă toţi de mine)?

6 răspunsuri:
| BuBu2006 a răspuns:

Am dragut mama nu stie-claudia ionas(asta e din banat de la mine)
din ce regiune esti ma gandesc ca trebuie ceva de acolo, nu?

| CokoStar explică (pentru BuBu2006):

Nu contează regiunea.

| BuBu2006 a răspuns (pentru CokoStar):

Vrei mai multe?

| BuBu2006 a răspuns (pentru BuBu2006):

Mona-lisa:numa-n sat la mine
Lena Miclaus si Fratii Marisca - Prin Sibiu prin marginime
nu mai stiu nu prea ascult de astea le stiu de la scoala le-am avut pentru. Karaoke! Bafta funda? sa imi spui daca iti plac!

| BuBu2006 a răspuns:

Claudia Ionas -Zice oricine ce ar zice