| cevazacelamineintorace a întrebat:

Trebuie sa desenez un afis publicitar de promovare a unui festival da muzica pop. Ce idei de desene imi dati?

Răspuns Câştigător
| Bianca26bb a răspuns:

Note muzicale si un microfon...
Te poti gandi si tu insa pentru ca este treaba ta. Unde ti-a dat a faci asta? Daca pentru un concurs sa stii ca trebuie sa te gandesti singur/a.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

O multime de tineri entuziasmati in fata unei scene.

| foxi a răspuns:

O harmalaie cu o chitara!

| lavinik a răspuns:

Ca pe acel afis sa desenezi regele muzici pop, regina muzici pop si printesa muzici pop(sau daca nu poti sai desenezi pui poze cu ei depinde de tine)si inco o chestie pe langa pui chitare si ce mai vrei tulove struck