| Clodmod a întrebat:

Trebuie sa fac o expozitie cu desene si nu prea stiu ce sa desenez... Am facut schite, portrete, un desen cu fructe, unul cu o vaza, dar imi trebuie mai multe si chiar nu mai am nici o idee. Ce as mai putea desena? Dati-mi si mie niste idei, si daca se poate, si niste poze cu desene, nu stiu. Funda, promit!

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Intra pe desenz.net, acolo vei gasi o multime de desene pe categorii, si te poti inspira.

O seara frumoasa!

| white93 a răspuns:

Salut,eu sunt elev la Arte.Pe langa schite, portrete si ce-ai mai facut tu, iti sugerez si niste desene abstracte... Unele cu personaje(indiferent pe langa portrete) si altele cu degrade-uri(tema aleasa de tine)
Te-am ajutat? Funda?

| white93 a răspuns:

Salut,eu sunt elev la Arte.Pe langa schite, portrete si ce-ai mai facut tu, iti sugerez si niste desene abstracte... Unele cu personaje(indiferent pe langa portrete) si altele cu degrade-uri(tema aleasa de tine)
Te-am ajutat? Funda?

| Alexandra2200 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iti schitezi o poza cu o fata jumate fata jumate lup. O sa-ti iasa superr bine:X o sa vezi sper ca ti-am fost de mare folos :* :X happy big grin
Funda?batting eyelashes

| white93 a răspuns (pentru Alexandra2200):

O mare prostie happy

| Alexandra2200 a răspuns (pentru white93):

Fiecare cum crede.O mare prostie pentru tine. Pentru mine este o arta. Nu trebuie sa te legi de raspunsurile altora. Nu ti-a cerut nimeni tie parerea despre raspunsul meu.