| parishiltonbia a întrebat:

Trebuie sa fac un dans cu un coleg pentru balul bobocilor si ma gandeam la dans modern, street dance sau rock n roll. Puteti sa imi dati niste idei de coregrafii si niste melodii potrivite si care sa faca spectacol?

3 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Rock’n roll? Dansul e unul singur si bun si anume headbang.In timp ce ascultati war nerve by Pantera. Buna idee?

| claudia5fabules a răspuns:

Neata! Nu cred ca este prea tarziu ca sa va inscrieti la cursuri sau sa luati niste lectii private, dar in cazul in care nu sunteti din Bucuresti, uitati-va la miscarile de aici: http://stop-and-dance.ro/cursuri-street-dance.html Vezi ca atunci cand dai play la video ai posibilitate de redare a filmarii urmatoare. Eu sunt inscrisa deja la cursurile de street dance si stapanesc multe miscari.