| anonim_4396 a întrebat:

Trooper au facut un concert in Ploiesti pe 27 octombrie de care am aflat prea tarziu si nu m-am putut duce.

Dar am avut grija sa cumpar din timp bilet pentru concertul din 21 Decembrie ce va fi tot la Casa de cultura.
Veniti si voi?
Daca da. Stiti cine va canta in deschiderea lor?

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Dacă nu s-a anunțat, înseamnă că nu știu nici ei sau nu-s siguri. Oricum e o trupă underground, foarte probabil de care n-ai auzit până acum.
Nu stau departe de Ploiești, la vreo 50 de km, dar nu-mi place Trooper, deci n-am de ce să vin.
Pe 22, dacă nu mă înșel, e Sunete Alb Negru în Club Ph, aș veni așa de atmosferă și că se duc câțiva prieteni, dar habar n-am, dacă pot, da.

| wolder a răspuns (pentru aliceinchains):

Chiar stiu trupa...