| 알리나 a întrebat:

Trupa Big Bang este completa? Adica mai traiesc cryingcryingcryingcryingcryingcrying?

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Mai traiesc! Cum sa nu mai traiasca.Au 20-21-22 de ani.Trupa inca mai este impreuna. Ei au activat din 2006 pana in prezent.Trupa este formata din 5 membri:G-Dragon(Lider), TOP, Taeyang, Seungri si DaeSung sau nu vorbim despre aceiasi trupa?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da traiaesc.
Si sa speram ca vor reveni cat de curand pe scena deoarece au luat o pauza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prosate esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! doamne! u esti nebuna?! evident ca mai traiesc! in 2009 g-dragon a aparut cu melodiile "breathe" si heartbreaker" si evident ca mai traieste si apropo toti au in jur de 20 si ceva de ani...asa ca numai varsa lacrimi draga alina...:drolling on the floor))) tot ce am spus este adevrat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca traiesc cum sa nu...sunt cei mai tari!:X:X:X:X oriqm acum cateva luni eram obsedata de ei...acum au in jur de 21-22 de ani! sau lansat in 2006 pana in 2011 dar au luat o pauza dar sper sa revina cat de curand pe scena big grin:X:*:*

| HappehKnife a răspuns:

Lol, normal că trăiesc. Cum a spus şi Andreea, au 20-21-22 ani. Sunt încă tineri. Dacă vorbeşti despre trupa coreeana de pop, Big Bang, dacă vorbeşti de altă trupă, nu ştiu.