| maryyyy a întrebat:

Tu crzi ca o persoana obisnuita poate deveni un star rock?

Răspuns Câştigător
| St!L a răspuns:

Oricine poate deveni un star rock bine inteles daca are talent si e dispus sa faca multe sacrificii.hee hee

12 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Da, da nu numa talentu conteaza din pacate, trebuie sa ai niste "pile", sty la ce ma referlaughing, ma rog, dar da cu putyn norac si mult talent da.

| viatadecacatt a răspuns:

Cu putina munca, dabig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struck Dc nu?big grin
Atata timp cat are talentwinking

| Victoria a răspuns:

Sigur ca da. Crezi ca starurile la inceput nu au fost tot oameni obisnuiti, anonimi, ca si noi? Prin talent, munca si efort, totul este posibil!

mira
| mira a răspuns:

Nu poate deveni din senin.Trebuie sa faca eforturi de afirmare.

| www a răspuns:

Si star rock'urile sunt persoane obisnuite.

| IbanezFender a răspuns:

Un Rock Star este o persoana obisnuita dar foarte mediatizata si cu o prestatie de calitate. daca vrei sa reusesti si crezi ca te descurci bine tot c lipseste ie reclama cunosc persoane care canta bine Rock (si eu, dar mai am destul de lucru)dar fara reclama nu ajungi star

| IbanezFender a răspuns:

Si nu uita munca e mai presus de talent

| sweetlips a răspuns:

Trebuie sa aiba voce si talent... Si are nevoie de sponsori ca e criza... Glumesc... Doar partea cu vocea si talentul big grin

| Cosmina_2740 a răspuns:

De ce nu?! Pana ca o persoana sa devina "star rock", oare nu a fost si el tot un om? si inca contiuna sa fie om...chestiile astea sunt doar niste etichete...superlative, ca sa fim superi popa, superi superiori...superi etichetewinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles, ambitie sa ai.

| ~LoOoLa~KyD~ a răspuns:

Depinde daca ai talent sau noroc daca ai auzit de auditile disney chanel inscriete pentru ati imiplini visul