| Hahahaoption7 a întrebat:

Uita-ti am facut niste mixaje de la VirtualDJ si nu stiu cum sa pornesc sa fac melodia! ma ajutati dau Funda la cel mai bun si mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| RazvanRo22 a răspuns:

Daca vrei sa ai mixajele pe care le faci in format mp3, te duci la records, alegi unde sa le salveze si sub ce denumire.

| Hahahaoption7 explică (pentru RazvanRo22):

Stiu asta...ca am facut 2 melodii dar cand dau click pe ele imi apare la BS Player ERROR, iar la media player imi apare Cannot read the file.Si la winamp nu merge!