| Ionut_9319 a întrebat:

Mi-am luat un iphone 4s si nu stiu cum sa il pornesc... Apas pe butonu ala cu patratel si imi apare pe ecran un USB cu o sageata in sus unde scrie iTunes. Ajutati-ma va rog si spuneti-mi de la A la Z cum trebuie facut. Multumesc big grin! Fundaaaaa pentru cel mai amplu raspuns.

Răspuns Câştigător
| Cocki a răspuns:

Buna Ionut. Si eu am Iphone si ca sa-l pornesti, trebuie sa-l ti la incarcat maxim o zi big grin. Pentru a acumula niste baterie. Sper ca te-am ajutat, desi e tarziu...