| larisa_7816 a întrebat:

Uite nu am ni ci o funda si tare mias dori una imi poti da

Răspuns Câştigător
| Violent a răspuns:

Daca raspunzi la o intrebare atunci da! Care este ocupatia ta preferata? Atept raspuns frumos.Trimite mesaj privat.

6 răspunsuri:
| LeMotán a răspuns:

Raspunde la intrebari si vei primi multe multe!

| mmeee79 a răspuns:

Buna.
Dar tu trebuie sa raspunzi pentru o funda, si sa ai un raspuns inteligent.
Ai grija si fi cuminte happy
Daca imi raspunzi la o intrebare, la care nu am dat funda, iti dau eu.

| Lala20 a răspuns:

Raspunde-mi la intrebari draga si iti dau (daca merita!)

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

In primul rand, daca ai venit aici pentru a castiga fundite, mai bine ai pleca. Aici nu e bine sa fi venit pentru un rank cat mai mare ci e bine sa te faci cunoscut prin dorinta de a ii ajuta pe altii, de a da raspunsuri bune. Astfel, primesti fundita si voturi, dar pentru a primi asa ceva, trebuie sa oferi raspunsuri bune, care ii ajuta pe ceilalti, si sa dai dovada ca iti place sa ii ajuti pe ceilalti si te simtit bine atunci cand faci acest lucru.
In al doilea rand, fundita se ofera la un raspuns, nu la o intrebare.
Asa ca, daca doresti sa primesti o fundita, ofera raspunsuri bune, inteligente si folositoare, nu raspunsuri stupide si spuse in batjocura.

Sper ca ai inteles.
O zi buna!

| Blue_2910 a răspuns:

Funda trebuie s-o meriti tongue Asa ca incepi si fa-te util prin a raspunde la intrebari care sa-i ajute pe altii daca vrei funda. Si ca sa ai mai multe sanse ca sa primesti o funda invata gramatica limbii romane, nu de alta, dar s-ar putea sa nu te inteleaga toti cum ar trebui daca nu scrii corect. Scuze ca imi permit sa ma iau de gramatica ta, dar pentru unii a scrie gresit gramatical e la fel de deranjat ca atunci cand ai iesi din tomberonul de gunoi si ai incepe sa umbli pe strada poluand aerul.

| aditilica a răspuns:

Cersetorie virtualalaughing