| Felline a întrebat:

Mias dori un caine, dar mama nu vrea sub nici o forma ce sa fac?

8 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine si incerc sa-i arat cat mai mult ca-mi palc si ca vreau si am gtija de el dar nu mergeoh go onasta e incerc si se enerveaza de multe ori ca devin prea insistentahappyrecunosc dar vreau cu disperare un yorkie teriersadsi costacrying

| RфZaημtzα a răspuns:

Ii spui ca il iei cateva zile sa te joci si tu cu el.Si o sa vezi ca mama ta o sa se obisnuiasca cu el si nu o sa. l mai dai. O sa. i simta lipsa.Bafta.

| `KiddO` a răspuns:

big grin. Strange bani, cumpara cainele, adu-l acasa. Nu o sa poata sa il dea afara. big grin.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Probabil nu te lasa pentru ca stie ca inca nu poti fi responsabila si nu o sa ai grija de el.Arata'i ca poti avea grija de caine si gata.

| crouch a răspuns:

Poate e de acord cu ceva mai mic, un sarpe, o iguana rolling on the floor))))))

| Gabrielle_4620 a răspuns:

Mmm. Pai intreab`o motivele
pentru care nu vrea sa te lase. si rezolvi tu sau ajut-o la treaba implicate in treburiile casei. Spune-i cate avantaje are un caine. Azi ii arunci o vorba, maine alta si tot asa
SPunei sau dai de inteles ca iti doresti foarte mult

| PiCcaCciu a răspuns:

Pai, daca iti plac pisicile ia-ti una. happy Eu creed ca in locul tau a-s luat unu` pe ascuns. happy

| Shamira-Geo a răspuns:

Aratai cat iti doresti un caine si promite-i ca vei avea grija de el...prefate si ca citesti carti de caini sau cand vezi un caine pe strada si esti cu mama ta nu stiu fa si u ca tie mila si cai iubesti...