| Methamfetamin a întrebat:

Un site bun de muzica pe toate gusturile, de pe care sa pot si downloada muzica. Funda. happy
P.S. Fara "soundcloud".

2 răspunsuri:
| spiridus25 a răspuns:

Intri pe youtube cauti o melodie care o vrei apoi copiezi adresa din bara de sus de exemplu https://www.youtube.com/watch?v=VGJGd4yZUO4, apoi deschizi o pagina cu youtube mp3 converter si inserezi adresa copiata acolo dupa aceea dai convert video si apoi descarci melodia pe pc.Ti-am dat aceasta idee pentru ca eu asa fac cand nu gasesc o melodie pe un site. Sper sa te ajute.

| DarkStyle a răspuns:

Daca vrei sa descarci pe android, descarca aplicatia tubemate, si pe pc descarca flvto