| pavaloaiaiulia a întrebat:

Unde as putea gasi mai multe stiri despre Selena Gomez, Demi Lovato, Miley Cyrus? Nu un site cu barfe ci unul credibil.

Răspuns Câştigător
| ValentinaCucu a răspuns:

Eu nu recomand revista Bravo. De multe ori publica stiri care nu sunt confirmate de vedete sau purtatorii de cuvant ale acestora.

Cel mai bun site de stiri este www.blogvedete.com

Are o multime de stiri zilnice.

| Iuliana2012 a răspuns (pentru ValentinaCucu):

Si eu citesc blogvedete de trei ani. Imi place mult ca au stiri despre o multime de vedete

4 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Din revista Super Bravo Girl

| Stefy_Stefania_2000 a răspuns:

De pe Urban.

| JustaGirl99999 a răspuns:

Incearca pe www.cinemagia.ro, dai la cautare numele lor si gasesti tot felul de informatii.