| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi si eu melodia aceasta? adrian minune &roxana printesa ardealului-daca as fi vrajitor " mersi mult

32 răspunsuri:
| NuclearAssault a răspuns:

Cauta la gunoi, la morga, sau la cimitir, daca nu gasesti, macar ramai intr-unul din locurile alea

| suntata a răspuns (pentru NuclearAssault):

Ramai tu acolo cu muzica ta de rahat

Răspuns utilizator avertizat
| suntata a răspuns (pentru RockinLife):

Te-a scapat maicata in cap cand te-a nascut?

Răspuns utilizator avertizat
| suntata a răspuns (pentru RockinLife):

Ma nascut la spital...dar la unul ca tine nu ai ce-ii cere

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru RockinLife):

Nu vreau sa insinuez eu tu chiar esti prost laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru RockinLife):

Aproape toti ascult manele dar nu vor sa recunoasa asa ca nu mai comenta aiurea

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru RockinLife):

Si tie iti doresc o seara cat mai naspa

| suntata a răspuns (pentru AndreeaRox):

Mersi mult dar nu asta este melodia...melodiile care mi le-ai dat tu le canta florin salam...

| AndreeaRox a răspuns (pentru suntata):

Scuze...e ciudat am crezut ca asta e pentru ca scrie...adrian minune &roxana printesa ardealului etc:")

| suntata a răspuns (pentru AndreeaRox):

Nu-i nimic. oricum mersi mult:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ghena de gunoi.

| suntata a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te tu si da-ti foc

| anonim_4396 explică (pentru suntata):

Si cine esti tu sa imi dai mie ordine?
Nu am chef!

| suntata a răspuns (pentru anonim_4396):

Proasta esti si nu mai mori laughing

| anonim_4396 explică (pentru suntata):

Schimba predicatul la persoana I. Insa la cat de culta pari, ma mir ca as stii ce sunt partile de vorbire si propozitiile.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Arunca-te de la etaj ca oricum nu plage nimeni dupa tine.asa ca fugi repede sa fa-i un cadou mamei tale acum de craciun :*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bun, si imi cunosti tu rudele ca sa stii daca vor plange dupa mine?
VAd ca cineva zicea acum cateva zile ca manelistii nu sunt inculti. Tu esti dovada clara!
Hai ca nu mai stau la discutii cu tine.
Pa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fugi tu de aici sti tu ce inseamna,, incult'' laughing cred ca ai cautat in dex daca stii ce inseamna :p

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Incult - fara cunostinte, fara cultura. Fara dex. Si normal ca stiu ce inseamna, dar daca pentru tine e un termen academic si avansat, atunci pentru mine nu e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se vede cat te duce capul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa mori tu? poti sa stii ca sunt mai inteligenta ca tine, cretino!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dovedeste ca esti mai inteligenta si apoi mai discutam.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Stupidity quantity 140%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai fi fost cu adevarat inteligenta, nu ti-ar fi fost greu sa dovedesti. Ideea e ca nu ca nu vrei sa demonstrezi, ci ca nu poti, pentru ca nu esti. Te ascunzi dupa o scuza ce poate fi azvarlita de vant deoarece nu are "caramizi solide"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand mi-ai dovedit? Cu replicile astea de doi lei, fara legatura cu subiectul?

| FelixAndrei a răspuns:

Nu stiu