| andry99_8793 a întrebat:

Va place melodia jean de la craiova si roxana printesa ardealului ma simt atat de bine langa tine?
e suuper

7 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

E draguta si aia dar eu o prefer pe aia dansez pentru tinee asta searaaaalaughing

| zerozero a răspuns:

Nici nu am auzit-o si nici nu imi doresc sa o aud!

Răspuns utilizator avertizat
| EUSIATIT a răspuns:

Da imi place dar nu o am doar am ascultat o da-mi o si mie daca o ai te rog

| CaptainUnicorn a răspuns:

Nu. si stii ce nu-mi mai place? sa vad oameni ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare melodia! Roxana de cand s-a lansat cu gutza... a facut ravagii! Eu una o ador!

| andry99_8793 explică:

Http://www.google.ro/......Http?/url pentru cine a cerut-o da ca nu vrea sa mai scrie tot poate sa caute jean de la craiova si roxana printesa ardealulu-i ma simt atat de bine langa tine