| Stefan_Manuela_1975 a întrebat:

Uni dintre voi spuneti ca Lady Gaga nu este satanista, dar asta cum explicati? http://www.lovendal.net/wp52/wp-content/uploads/2011/10/ Lady-Gaga-666.jpg

Răspuns Câştigător
| myruna26 a răspuns:

Doar 5% (maxim) din populatia planetei crede ca lady gaga nu e satanista. pana si fanii ei o considera satanista, dar o plac deoarece si ei sunt la fel. Cati tineri se mai duc la biserica in ziua de azi? SI STII CUM SE SPUNE : CU CAT NE DEPARTAM MAI MULT DE BISERICA CU ATAT NE APROPIEM MAI MULT DE SATANA. nu mai exista om pur in ziua de azi, nici macar preotii. cei care o venereaza pe lady gaga cu cred ca au intrat in biserica decat la botez...

3 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Eroare 404, mai convins, lady gaga e da lu dracu.

| HermioneLove a răspuns:

In primul rand:Nu merge linkul dat
dar in al doilea rand nu am nevoie de un link ca sa stiu ca e satanista!
Cu toate asta nimeni nu stie ce se aflta in sufletul ei! happy

| AntoniaOrman a răspuns:

Wtf? Trucata poza! Lady Gaga e cantareata mea preferata. Si merg la biserica.
Si NU e satanista, asa ca shut up!