| Crisis a răspuns:

Asta e partea a 6a... ai citit si celelalte parti? Citesc de mult timp articolele de pe blogu' lui Lovendal si unele sunt chiar interesante, cum ar fi si cu subiectul asta, Lady Gaga. E o ciudata, nu inteleg de ce o place atata lume. Probabil aia care o plac sunt prinsi in rutina si spun "Vai ce misto sunt ca ascult Gaga, sunt ". Nu inteleg nici de ce a facut o melodie intitulata "Iuda" thinking Probabil nu mai avea idei, cine stie. Nu ca sunt eu nu stiu ce admiratoare a lui Iisus Hristos, dar facand melodii d-astea atat de copilaresti contra lui sau luandu-l in batjocura inseamna ca esti mai tare. Macar sa faca ceva serios, nu "Iuda, Iuda, vino si ****-ma". thinking

2 răspunsuri:
| LetyKaty explică:

Da am citit si la celelalte melodii. aveti dreptate amandoi

| florySim a răspuns:

Dupa parerea mea, nu este decat o unealta a diavolului iar muzica ei este satanica.Domnul si Dumnezeu nostru Iisus Hristos nu se lasa batjocurit de antihrist.Eu sunt ortodoxa si Il iubesc pe Domnul si nu mi-e rusine sa recunosc.Vin vremuri grele datorita pacatelor.