| Cucutza a întrebat:

URGENTA! Hey! Cum se numea melodia aia in a carui videoclip erau 2 baieti si 1 fata blonda si calatoreau cu masina toti trei si in videoclip ei au oprit la un mall si si-au luat de baut si fumat si au mers undeva si se distrau iar mai apoi au ajuns la o petrecere si cei 2 tipi s-au culcat cu fata apoi dimineata au plecat si pe ea au lasat-o acolo.straight facerolling on the floorDeci am mare nevoie de ea...Primu ia funda +vot clar straight facebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Clover a răspuns:

Tim Berg-seek bromance

2 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Imi plac emelodia, dar numi palc imaginilewinkingmelodia se numeste seek bromance si o canta formatia tim berg. funditzzza?batting eyelashes

| DaNaDoT a răspuns:

Tim Berg - Seek Bromance