| AndreiStanescu a întrebat:

Va scriu in legatura cu ceva care poate e putin cam ciudat, dar sa incep:
Eu am 20 ani si, ca tot tinerii, am fost intr-o seara la o petrecere, alaturi de colegii de facultate. Am o prietena de 3 ani, sunt heterosexual.
Am baut, m-am simtit bine, etc.
Erau multi baieti la petrecere, nu pot sa zic ca nu, mai multi decat toate fetele.
Eu am plecat mai devreme de la petrecere, m-am dus in camera la mine, dupa vreo 10 minute bate cineva la usa... era un tip de la petrecere, a intrat repede in camera si m-a sarutat pe buze. Baut fiind, nu prea am realizat/ dat asa mare importanta, apoi am ajuns sa facem sex si m-a penetrat.
Dupa sex, el a plecat, iar eu am adormit. M-am trezit dimineata si ma gandeam la el, parca il vroiam iarasi... nu stiu ce sa fac, am si prietena, dar incep sa ma indoiesc de orientarea mea. Voi ce ati face, ati patit asa ceva? Ati incerca sa faceti sex anal cu un baiat?

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

De bisexual ai auzit? Probabil acum iti descoperi adevarata orientala sexuala! Dar nu inteleg ceva din intrebare De ce ai plecat singur? De la petrecere Si cum naiba nu ai dat prea multa importanta? aproape ca este un fel de viol doar ca tie ti a placut?laughing! Nu i asa? Cu siguranta il cunosteai foarte bine pe acel baiat ba chiar stiai ca se comporta cam ciudat cu tine Si cind te a vazut ca esti beat a profitat de ocazie! Si ce ne intrebi pe noi ce sa faci? Fa ce simti si ce iti place! Probabil dar cu siguranta acum incepe o noua viata sexuala plina cu tot felul de surprize si peripetii!laughingAsa ca ai grija De tine si de funduletul tau! Sa nu devina postalaughing Apropo cred ca ar fi bine sa te informezi ce inseamna Sexul Anal Si peste ce probleme poti da laughing ok?

Răspuns utilizator avertizat
| BoGhDaN a răspuns:

Nu n-am patiti nici odata. Si nici nu ma gandesc la homosexualitate. Si nici tu nu ar trebui. Mult noroc

| Mironela80 a răspuns:

Daca ai prietena, puteti incerca s-o faceti in trei. Tu stai la mijloc, desigur.

| AndreiStanescu explică:

Azi l-am revazut, ne-am salutat, vroiam sa il chem la mine, sa stam putin de vorba... nu am facut-o, nu stiu ce sa fac.

| laura2307 a răspuns (pentru AndreiStanescu):

Eu cred ca ar trebui sa mai incerci odata si poate asa o sa iti dai seama daca ti-a placut doar pentru ca erai putin ametit sau chiar iti face placere sa ai contact intim cu barbati...

| AndreiStanescu explică:

Ok, ne-am reintalnit si am facut-o din nou. Ce pot sa zic, mi-a placut iarasi...