| TheMiru01 a întrebat:

V-ar placea ca trupa Super Junior, sa vina in Romania? eu de abia astept! care e preferatul vostru din trupa?

Răspuns Câştigător
| denisaa_4298 a răspuns:

Si eu abia astept sa vina in Romania! imi fiecare zi ma rog sa vina! si preferatul meu este eunhyuk al tau?

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Mi-ar placea sa le dau foc la frezele alea de gay penali ce le au.Si astia nu sunt o trupa, sunt o adunatura de darlai cu voci de parca le-a extirpat cineva testiculele.

| Apheleia a răspuns (pentru Dumnezău):

Daca nu iti place trupa nu mai comenta si gata! Iti tii gura ca mai sunt si altii care chiar asculta muzica lor si le place! Daca tie nu iti place nu inseamna ca trebuie sa nu ne placa nici noua!| Fiecare asculta ce vrea! Daca nu apreciezi K-pop-ul sau daca nu apreciezi trupa Super Junior, taci din gura...fiecare cu preferintele lui! (Doamne multi prosti sunt pe pamant)

| Dumnezău a răspuns (pentru Apheleia):

Dupa cum am verificat eu ultima data, fiecare are dreptul la o parere, nu trebuie sa taca.Nu imi tin gura,ci imi spun parerea,si chiar nu ma intereseaza de cei ce ii asculta. Apreciez cateva melodii k-pop,nu e diferit de pop-ul normal, gasesti in tot genul cateva melodii bune, si restul ciurucuri.Super Junior sunt foarte,foarte slabi, si la voce, si la versuri.O trupa buna de k-pop mi se pare DBSK.Si nu tac din gura; daca aveti preferinte pentru asa-zisa muzica, preferintele alea trebuie schimbate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Apheleia):

Ai dreptate sa stii...nu ii place, sa nu mai comenteze.Trupele coreene sunt chiar grozave.Mai grozave decat cele din Romania, si America.Decat sa-l vad pe drogatul ala deJB, mai bine ascult muzica coreeana.

| pincesselena95 a răspuns:

Donghaelove struck

| pincesselena95 a răspuns:

Mi-ar placea foarte mult! ...preferatii mei sunt Eunhyuk,Donghae,Leeteuk, Sungmin, Yesung, Kyuhyun, Ryeowook...I Love You!