| Anonim69 a întrebat:

Va dati seama cat de speciala e femeia asta? si melodia nu mai zic...

http://www.youtube.com/watch?v=N-roGMGyFu0

7 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Crede-ma numai am cuvinte... melodia e superba si e pentru prima data cand o ascult dar m-a impresionat enorm iar Lara este extraordinara

| Anonim69 explică:

Cat ma bucur ca va placeeee! Asta e adevarata muzica, iar cine nu o stie...se vede caliltatea persoaneilaughing!

| Daisy_5316 a răspuns:

Are o voce extraordinară, cum nu s-a mai întâlnit.
Să fii pe scenă şi să transmiţi ceva este greu. Un public care îţi cântă melodia în cor cred că te faci să te simţi mirific. Să simţi senzaţia că ei te urmăresc cu o adevărată admiraţie, e cel mai mare dar cu care poate fi răsplătită o artistă cum e Lara Fabian.
Când urmăreşti acest videoclip nu se poate să nu simţi nimic:X

Je t'aime Lara ♥

| 3ntzz a răspuns:

Eu unu nu imi prea dau seama thinking nici macar nu am mai auzit de ea pana acum straight face...

| Alleee18 a răspuns:

Speciala, iubita, apreciata si respectata. vocea ei este. ceva divin si cati oameni canta cu ea. iar faptul ca aproape plange arata devotamentul si pasiunea cu care isi foloseste talentul. e de apreciat, artistii ca ea dispar incetul cu incetullove strucklove struck

| Milliii a răspuns:

Este bsolut superba. La fel si melodia. love struck Lara este chiar iubita de fani, se poate vedea asta prin videoclipul pe care l-ai postat. Ea nu poate canta de fanii ei. Ea plange de emotie.

| afaefasfczxxxxxx a răspuns:

Cel mai panaram copil justin bieber care face numai playback.