| crystynutza a întrebat:

Va pare rau ca a murit sotia lui florin salam fanica?sad

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Normal era cea mai frumoasa sotie a unui manelist dupa parerea mea era o printesa si mai ales era printesa unui print "Florin Salam" regretam toti moartea ei deoarece era tanara si avea doi printisori mici pe care trebuia sa ii ingrijeasca insa D-zeu a ales sa o ia si nu avem ce face toti suntem muritori:(
iubesc poza asta:x
http://diferitu.files.wordpress.com/2009/04/3974-139449-salam1.jpg

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Asa cum regretam disparitia definitiva a oricarei fiinte tinere.

| enemig0 a răspuns:

Tie iti pare rau ca a murit Cliff Burton?