| NenToN a întrebat:

Va plac Manele happy happy mie asa si asahappy nu stiu ce sa zic spuneti voiwinking

Răspuns Câştigător
| Polaris a răspuns:

Cică la petreceri toată lumea se rupe pe manele, că-s pentru party-uri şi chestii. Ei bine, vă anunţ cu plăcere că maneaua n-are efectul ăsta asupra mea, mai mult îmi provoacă greaţă, alături de house, clubbăreli, etc.

12 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Îmi vine să fac pipi pe ele.batting eyelashes

| Sἶrenἶa a răspuns:

Da. imi plac

| Emily_9011 a răspuns:

De acord cu mhn24. :/

| axel007 a răspuns:

Da unele sunt chiar foarte frumoase! dar nu toate tampeniile gen Fernando laughing)

| selenaxXxgomez a răspuns:

Nu, nu-mi plac manelele.

| Kodokuna a răspuns:

NU.E muzica prosta, si cred ca nu trebuie sa ai nu stiu cata cultura ca sa-ti dai seama.Cine asculta manele? Fetele cu fite, care la petreceri se dau cat de mult pot in spectacol si nu au nici o rusine.La fel ca si baietii.

| xQueenOfDisaster a răspuns:

Hmm. Păi eu sunt cam anti-manele. laughing. Dar, sincer, nu am nimic împotriva oamenilor care ascultă. E alegerea lor ce vor sa asculte şi ce nu. Plus că, la petreceri, toată lumea se rupe pe manele.hee hee

| PapagalulCioca a răspuns:

Maneaua intr-un cuvant... "sucks"... deci muzica asta nu contine nimic facut cu cap, doar niste cuvinte aruncate sa iasa rima si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E muzica inventata de tigani si e cu scopul de a ne perturba. Daca vreti sa fiti perturbati, incercati DubStep. Eu asta ascult, dar manelele le urasc, pe cand DubStep e preferatul meu.

| suhimana a răspuns:

Du-te wa manelele is in general pentru party...

| Art_2083 a răspuns:

Nu, nu-mi plac

| andreeaaa_8672 a răspuns:

Mie una nu imi plac