| Brasileiro a întrebat:

Va place aceasta melodie? Poate o stiti.:http://www.youtube.com/watch?v=pRpeEdMmmQ0

9 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Da o stiu si imi place:X

| valy a răspuns:

Sincer. o stiu dar nu imi place.mai mult apreciez gipsy.si Give It Up To Me. waka, waka mi se pare o prostie de melodie

| PaulB a răspuns:

Normalll ca. mi place :X:X
p. s cine nu o stie?laughing

| georgiiiy a răspuns:

Superba:X:X:X

| CarMen_6610 a răspuns:

Dap o stiu si o ador:X:X:X:X:Xcu toate ca la ainceput cand am auzit numele mi se parea amuzantlaughing dar e o melodie superba:*

| adrian88_9398 a răspuns:

Fainawinking

| DraGosH_1524 a răspuns:

Da'p este super tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit-o la radio.Sincer? A dat râsul cu putere în mine când am auzit-o.Partea cu waka waka face toată melodia. rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| kosty0405 a răspuns:

Este imnul oficial al CM din africa-shakira;-waka-waka[is thime for africa]