| grown15 a întrebat:

Va place Beyonce? Argumentati raspunsul

Răspuns Câştigător
| PinkkRosee a răspuns:

Da,mie imi place Beyonce pentru personalitatea ei, succesul ei pe plan familial si muzical.Are niste melodii cu versuri superbe, despre viata, are o voce minunata

9 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Nu! Deoarece melodiile sunt repetitive si tampite, vocea ei este auto-tunata
si si-a facut faima pe baza corpului.

| grown15 explică (pentru mODIN):

Te sfatuiesc sa asculti http://www.youtube.com/watch?v=RBCum2OE2Uo iti vei schimba total parerea

| mODIN a răspuns (pentru grown15):

Am ascultat-o, nu mi-am schimbat deloc parerea.

| grown15 explică (pentru mODIN):

Atunci inseamna ca ai niste probleme de personalitate, fara suparare

| mODIN a răspuns (pentru grown15):

Doar pentru ca nu-mi place Beyonce?

| grown15 explică (pentru mODIN):

Daa...

| mODIN a răspuns (pentru grown15):

Daca muzica ei pute a rahat ce vrei de la mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre viata ei nu cunosc multe detalii decat ca este sotia lui J-ay Z.....in plus nu ma intereseaza prea mult vedetele(viata lor privata)-prea multe...
Insa imi plac foarte mult piesele ei-are o voce extraordinara.

| DoriKat a răspuns:

Da! imi place Beyonce pentru ca... bani si fund marehappy