| anonim_4396 a întrebat:

Va place Demi Lovato?(argumentati raspunsul)

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Dahappy
Imi place deoarece e naturala cum spune bacemi, are o voce frumoasalove struck.
Si se vede ca munceste la fiecare melodie deoarece versurile sunt multe si reusite.
Si imi place tare mult zambetul ei! big grin

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place pentru ca pare mai naturala fata de alte fete care se vor celebre. E foarte draguta.

| Razvan a răspuns:

Dintre vedetele Disney imi place cel mai mult Vanessabig grin
Mi se pare foarte finuta si inteligentawinking

| Katiee^^ a răspuns:

Cum sa argumentez? Imi place fiindca imi place :-? Gusturile nu se discuta :). Mi se pare o actrita buna si o cantareata si mai buna :)).
P. S. : asculta http://www.youtube.com/watch?v=HulFsv72h3Y [ in caz ca nu o stii :)) ]. Este prea tare :x.

| User a răspuns:

Da' cine e?

| Elena1234456 a răspuns:

Imi place foarte mult stilul ei.Si in "La intamplare" - acest serial de succes - o urmaresc de fiecare data.Prefer sa urmaresc comedii decat alte tampenii big grin.

Si apropo.Demi se imbraca suuper :X.

| LoveMusic a răspuns:

Păi da. pentru că este naturală. O admir pentru talentul ei în industria muzicii şi a filmului.Am auzit bârfe cum că este emo şi se taie pe mâini: http://socialbutterflies.files.wordpress.com/......0x587.jpg. Dar nu cred în asta.Nu o iubesc sau aşa cum au spus alţii, dar îmi place cum joacă în filme şi cum cântă. Însă le prefer pe Selena Gomez şi Emily Osment din lumea Disney Original Movies. :)

| mymy a răspuns:

Clar
este super frumoasa big grin dar sa mai slabeasca putinwinking
si vocea ei... nici sa nu mai vb e super super
si este naturala si se mai imbraca frumos big grinwinking

| vampirika a răspuns:

Asta cine mai e?:S

| Nimic special a răspuns:

Da, e o fata super. Imi place cum canta si rolurile ei din filme, are si un zambet superb.

| GnnAndra a răspuns:

Dintre toate vedetele de la Disney! Ea este cea mai frumoasa si are cea buna voce.Parerea mea! Ceilanti au voce dar nu asa puternica si dulce ca a ei. Chiar imi place de ea happy!

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Da pentru ca e o actrita super si are si o voce frumoasa love struck

| maya007 a răspuns:

Da, o odor, o iubesc, nu am cuvinte, are o voce superba! Asculta asta, e bestiala http://www.youtube.com/watch?v=CZtUA9_ID0U&feature=channel

| Fiction a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| єℓєηα a răspuns:

Mda... E draguta si canta foarte bine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place decat vocea ei.Trebuie sa recunosc ca le admir mai mult pe Selena Gomez si Miley Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Anonim_5812 a răspuns:

Bineinteles! Are niste melodii in ea de-ti vine sa plangi la cat de tari sunt si mai ales felul in care canta life...:X:X:X

| bianka_7238 a răspuns:

Nu mie imi place alt gen de muzica (Folk)

| ankoootza a răspuns:

E o fata extraordinara da imi place pentru ca canta superb e naturala stie ce face si in primul si in primul rand imi place ca actrita si sunt de acord cu katiee...gusturile nu se discuta

| yoana_5162 a răspuns:

Daaaaaaaaaa e super frumoasa:X:X si are un zambat atat de placutday dreaming