| 5Selena a întrebat:

Va place cum canta Selena Gomez?
Dar Miley?
O preferati pe vechea Miley cea draguta sau cea. noua?

16 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Selena Gomez are o voce f frumoasa(parerea mea).
Miley canta si ea frumos dar chiar nu-mi place s-a schimbat foarte mult si din "fetita cea cuminte" sau facut f vulgara.
Concluzie:Selena Is The Best!:X
Tzuck!:*

| Alexandra. a răspuns:

Selena imi place mult ca persoana(nu ca o cunosc), este draguta, si unele melodii chiar imi plac.happy
Miley...vechea Miley! Cea ce era un exemplu pentru toti copiii din lumea asta, dar acum este foarte vulgara, ceea ce vor invata si fanii din pacate, caci din cate stim, ce face idolul nostru, facem si noi!big grin

| orlando_7324 a răspuns:

1. Da
2. Da
3. Nouaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| ionica56 a răspuns:

Da imi place cum arata selenalaughing dar videoclipurile ei mi se par furate. de la round and round pare ca paparatzzi.

Miley e o scumpalove struck

| lovegirl15 a răspuns:

1)Selena Gomez canta destul de binisor, cu toata ca nu prea ii ascult melodiile.

2)Miley...Miley is the best. E foarte talentata.Joaca bine, canta bine, intr-un cuvant imi place de ea.

3)Sincer cred ca imi place mai mult de cea noua.Chiar daca multi o critica din cauza stilului pe care l-a adoptat de curand, este si un om, si face ce vrea.Nu avem dreptul sau o criticam.Cred ca unii sunt pur si simplu invidiosi pe faima si succesul ei. E fata mare si cred ca stie si ea sa se descurce si fara pararile rautacioase ale altora.Indiferent de barfele care se zic despre ea, nimic si nimeni nu o va schimba si sper ca va ramane asa cum e.

| ColorfullColors a răspuns:

Selena e ok.

Si Miley a crescut si s-a maturizat. Era si timpul, nu?
Si da, o prefer pe Miley cea matura / noua Miley tongue

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
1. nu ascult muzica de la selena gomezhee hee
2.imi plac melodiile noi ale lui Miley...deci Miley nu s-a schimbathee hee doar s-a maturizathappy

| April27 a răspuns:

1.imi place cum canta selena

2. mi-au placut amandoua vechea Miley cea draguta si cea noua

| April27 a răspuns:

1. daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

2. DAAAAAAAAAAAA!

3. ambele le ador

| asdfghjklmnb a răspuns:

Selena Gomez e o idioata! nu stie sa cante si e ca un ghime in in spatele vedetelor fata de miley cea noua care e super cool si talenta frumoasa si uimitoare cand vine vorba de cantat sau de compus cantece.

| mileylove a răspuns:

1.nu imi place cum canta selena gomez pentru ca live canta incet si nu suna deloc ca in videoclip desi are melodii tarii. ea joaca mai bine decat canta.
2.miley e mult mai buna la amandoua. e fffffoarte talentata
3.nu e nici o miley noua. e aceeasi miley ca personalitate, numai ca si-a schimbat stilul. dar daca va pl; ace voua sa ii spuneti asa atunci pot sa spun ca imi plac ambele miley.

| Stefaniaaa a răspuns:

Imi place noua miley.Este mai impunatoare, si nu este prea vulgara, ci maturahappypur si simplu schimbarea a socat oamenii in mod placut si neplacuthappyDar o prefer pe Miley:X. Iar Selena.imi place Naturally si Round&round.Atat!

| georgyana_8443 a răspuns:

Pai mie imi place extrem de mult de selena, iar eu nu am preferato niciodata pe miley

| Strawberry_2354 a răspuns:

Da, imi plac cum canta amandoua. Selena e superba. happy

Si imi place noua Miley, nu mai comentati la adresa ei caci in curand e majora si face ce vrea.

| dulcemaria_1483 a răspuns:

Selena cant mai frumos ca miley si e mai draguta

| rusdiana_7845 a răspuns:

Miley cea noua