| ghineanamaria a întrebat:

Va place de Bill Kaulitz? Poza lui e aici:http://i238.photobucket.com/......litz17.jpg

Răspuns Câştigător
| Symona a răspuns:

E asa sweet.love struck

[parerea mea]

12 răspunsuri:
| Fantasy a răspuns:

Daa:X imi place de 3 ani :d ii super dragut :d

| Saturday a răspuns:

Il stia nu era nevoie sa ne dai pozatongue

mdeah ala de la tokio tampitzilaughing

deci nu nu-mi placetonguee frumushel da' parca are iz de gaybig grin

| laura_9178 a răspuns:

Nu

| TąNyą a răspuns:

Nu. Pare fată în loc de băiat.

FantaSZy.

| Zăppă a răspuns:

E dragutel, doar ca nu imi prea place stilul lui...si nici muzica lui!
Dar nu sunt nici contra! Este foarte original si asta e de admirat! Acum fiecare are parerea sa.Eu spun ca e intrewinking
Good luck!

Zappalici; x

| Anonima307 a răspuns:

E fata nuh? straight face

| CraZyKid`SiSi a răspuns:

Ador vocea lui.si hainele...mai ales parul. e bine ca face parte din tokio hotellove struck

| DDM a răspuns:

Da, ii hermafrodit, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adorabil:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LooL:X...il iubeskkk moooooolt d toooot e cel mai frumos...si nu e fta.prostilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super dragut love struck cum puteti sa spuneti ca ii gay si ca e fata
nu e nici gay si nici fata
sunteti doar invidiosi :-p
e cel mai sweet baiat si chiar decat fratele sau love struck

| myheroine a răspuns:

Da! E foarte frumos! Il ador!:X:X:X