| LostInDreams a întrebat:

Va place Bill Kaulitz? De ce?

Răspuns Câştigător
| MinnieHaha a răspuns:

Da! i love Bill Kaulitz! de ce il plac? pentru ca mie imi place Tokio Hotel, si asa am prins drag de el(fara motiv)

2 răspunsuri:
| Stefanaaa a răspuns:

Nu imi place.Pentru ca arata naspa.Adica am fost candva maaare fan dar m`am lasat pentru ca nu le pasa de fani.Si nu sunt emo, chiar daca voi ziceti ca nu are nici`o legatura.Anyway, nu imi place.Plus acum cu schimbarea asta de look arata de 10 ori mai rau.big grinParerea mea.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Stefanaaa te contrazic. lor chiar le pasa de fani! hi hi hi.il ador pe BILL :X:Xeste idolul meu:X:X ascult th de 4 ani.