| RyGoLeTa a întrebat:

Va place de Joe Jonas? Daca nu va place nu mai comentati, eu vreau doar parerea voastra despre el{buna}. Funda celui mai bun raspuns si vot inteligent!

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Joe Jonas este un baiat foarte frumos care a innebunit milioane de fane din toata lumea.
Nu il cunosc ca sa vorbesc despre el, dar imi placea cand era alaturi de fratii lui in Jonas Brothers.
Dar muzica lui tot frumoasa ramane.happy

4 răspunsuri:
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Mie una imi place Joe Jonas
E dragut, Canta superrr
Imi placea cum canta si cand era in trupa cu fratii sai happy

| RyGoLeTa explică:

Bravo la toata lumea, vam dat vot inteligent la toate, am o intrebare joe jonas mai e cu fratii sai in formatie?

| RyGoLeTa explică:

I love you Joe Jonasssss''

| dulcica97 a răspuns:

E super joe jonas canta cel mai frumos si e cel mai frumostongue