| Ems a întrebat:

Ce este dupa parerea voastra norocul? Vreau cat mai multe pareri.happy Dau funda la cel mai inteligent raspuns. happy

8 răspunsuri:
| тøхх a răspuns:

Este un atribut, o sansa, un avantaj. Il avem din nastere sau, poate il castigam pe parcurs in timp, il pierdem fara sa stim... e greu de spus...
Norocul e acela care da o sansa vietii noastre. Oricat de profesionisti am fi, in viata santem pusi de multe ori sa alegem, putem considera ca ne facem norocul cu mana noastra prin deciziile pe care le luam.De multe ori se considera ca norocul este al celor curajosi
in conditiile in care acestia aleg variantele cu o probabilitate scazuta de realizare. Dar de multe ori se spun momentele cand o persoana a avut noroc, si foarte rar cand o persoana a vut ghinion...
Asta cred. eubatting eyelashes
Bafta!
XoXo` love struck

| Alina0491 a răspuns:

Norocul este ceva de care au parte cei care cred in el. Si daca crezi va veni la tine si`l vei descoperii happy

| Aishaa a răspuns:

Norocul.hmm as zice ca este ceva ce iti faci cu mana ta. Norocul ti-l construiesti singurwinking

| pauladrian a răspuns:

Aberati cu ''norocul ti-l faci singur''. Oamenii de afaceri nu merg pe conceptia de noroc, ci pe succes si e o mare diferenta intre astea doua. Pentru mine norocul inseamna ceva imprevizibil.

| Ems explică:

Mi-a placut de Toxxlaughing : "asta cred eu" e luata de pe netoh go on

| I U L I A a răspuns:

Mai eu am o vorba norocul ti`l faci singur. Eu pe principiul asta merg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine noroc insemna un sentiment pe care ti-l faci atunci cand esti increzator

| bianka93 a răspuns:

Pai daca crezi in noroc ai parte de el dar mai rarhappy