| anonim_4396 a întrebat:

Va place de Selena Gomez, ca eu sunt o mare fana, si vreau sa stiu daca si voua va place?

Răspuns Câştigător
| PandaGirl a răspuns:

Selena Gomez? Da! Si eu sunt fana! Are o voce incredibila si niste cantece minunate! Chiar daca unii spun ca e copilaroasa si imatura este totusi un lucru bun.Este inocenta.Nu ca Miley! Se drogheaza, pozeaza nud, danseaza cum danseaza...Selena Gomez este mai cuminte.Mai la locul ei.Nu se cearta cu toti.Chiar si daca ste copiata nu face scandal ca MILEY!
Hai Selena!

20 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Mie imi place de ea. E frumoasa.Are melodii frumoase, insa mai bine s-ar lasa de muzica pentru ca nu are deloc voce, si fara suparare!
Oricat mi-ar place de ea, cariera de cantareata nu i se potriveste!
Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=xxdXz2cz8UE
S-ar putea ca fanii ei obsedati sa-mi dea stupid, insa mi-am spus punctule de vedere.
In rest mi se pare frumoasa.

| Messyhair a răspuns:

Am pus link-ul cu o prestatie de-a ei live.Nu-mi place.
Inregistrata suna bine!

| adriangabor92 a răspuns:

Imi place la nebunie de ea

| Onutzyk a răspuns:

Ea nu cheltuie o avere pe niste toale [chiar am citit un articol intr-o revista...cool girl parca] despre cat de putin cheltuie la shopping si despre faptul ca i se pare o porcarie faptul ca unii dau averi pe niste carpe [lucru pentru care o si apreciez].
Ea nu e fitoasa, cum e miley, de exemplu.
Ea e o tipa linistita, acre nu umbla noaptea prin cluburi si la dezintoxie.
Ea e o tipa OKwinking.

fundita?batting eyelashes

| DAC a răspuns:

Mai sincer, mie nu imi place big grin
Nu pe motiv, ca n-am nimic cu ea.
Dar nu trebuie sa te intereseze parerea altora, adaca tie iti place e suficient, adica, nu te lasa influentata de gusturile altor pentru ca ele nu se discuta happy

| SaintJimmy a răspuns:

Nu sunt fan al 'vedetelor' Disney. Deci nu îmi place, dar aş considera-o cea mai OK 'vedetă' Disney, având în vedere că celelalte [Cyrus, Lovato] au luat-o pe arătură.

| nonny50 a răspuns:

Da... f mt...si e si f d treaba.hee hee

| Allyţu a răspuns:

Ce pot spune despre ea pai este o fata talentata si frumoasa...
Dar nu ma dau in vant dupa ea...fiecare ca kusturile luihappy

| Deliiiaaa a răspuns:

Sall Adela.Eu sunt o mare fana, doresc mult sa o intalnesc.Imi place mult melodia ei ''Magic'' si mai ales de ea...nu mai ai ce spune. O, am uitat imi place cum joaca in desene.Deci sa spun clar IMI PLACE DE SELENA GOMEZ!

| AddaXD a răspuns:

Da, imi place si ador ultima ei melodie happy

| TheLastDancer15 a răspuns:

Mda... s-a cam prostit de cand e cu justin bieber, dar in scurt timp se trezeste la realitate si revine cu picioarele pe pamant, crede-ma, cunosc genul... in fine
selena e super de treaba, talentata, frumoasa etc...
[fudita?]

| Izz a răspuns:

Imi place mult fata de Miley Cyrus care nu mai e deloc ca inainte.Selena E super.happybig grin:

| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna!
Da! Imi place! Mai ales ca s-a apucat sa si cante.

| lifeislife a răspuns:

Sincera sa fiu:d...canta naspa si o urasc incercati rock frate sau orice altceva(nu manele)...ca e demodata selena.parerea mea

| Elly213 a răspuns:

Imi place mai mult cum joaca.

Nu pot spune ca nu are voce pentru ca imi plac melodiile ei.

Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms pentru raspunsuri si eu cred ca selena gomez este buna in toate.

| ZeR0_4666 a răspuns:

Da canta ff frumos si o actrita buna

| parfum11 a răspuns:

NU ne place!

| DeToxicEmo a răspuns:

Mie nu prea imi place de ea dar totusi canta bine laughing adica nu pot spune ca cand mai mica nu ascultam melodiile ei laughing da e o cantareata f buna :* si imi place sh un pic cum joaca happy asta e parerea mea :*

| anonimul_7375 a răspuns:

Si mie imi place, ca e frumoasa si canta bine