| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine ati alege dintre Demi Lovato Sau de Selena Gomez Mie imi place Demi lovato voua?

7 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Amandoua

| Antoniacopiluța a răspuns:

Buna! Mie imi place de amandoua, dar daca ar fi sa aleg, as alege-o pe Selena Gomez.

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,Elutza123.Mie,una,imi plac foarte mult amandoua.Sunt frumoase, talentate, inteligente si celebre.Dar daca ar fi sa aleg doar una dintre ele doua, eu iti spun ca aleg Selena Gomez.E mult mai draguta dupa parerea mea!
O zi buna!

| summergirl25 a răspuns:

Mie imi plac amandoua la fel de mult, dar daca trebuie sa aleg:Selena Gomez!

| alecsandrabubz09 a răspuns:

Hm sunt amandoua foarte frumoase dar imi place mai mult de Demi happy

| Chester1 a răspuns:

Demi.

| Bombonik_Maryy_1995 a răspuns:

Sunt de acord cu tine Elutza.