| cezara_6956 a întrebat:

Va place Selena Gomez, mie da voua.

12 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Nu,o detest.

| Seniorithabebi a răspuns:

Da love struck. E super. Se imbraca super, are voce, e o buna acrita si e foarte frumoasa.

| Dennys1521 a răspuns:

Doar ca actrita, si cantareata, mai mult nuwinking

| Radu1 a răspuns:

Cine e Selena Gomez?

| irina41099 a răspuns:

Da e o fata la moda imi place cum canta si are un iubit pe cinste

| Melindutza a răspuns:

Daa tongue

| Krmen14 a răspuns:

Nu! O detest

| biutzaGiRl a răspuns:

Da imi placea mult de ea pana sa alflu "acel" lucru despre ea

| Monik_4320 a răspuns:

Da...e o actrita si o cantareata super si pe deasupra mai e si foarte frumoasabig grin

| maria_4358 a răspuns:

Da ca cantareata

| lee_7742 a răspuns:

Nuphappy

| adysorr77 a răspuns:

Boschetara aaia:@@: are voce? rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))) zici ca canta elefantu.Miley Cirus e cea mai tare:X