| vladtudor a întrebat:

Va place DJ Project feat. Giulia - Nu http://www.0-24.ro/video/1292/n
si mai am o intrebare Giulia face pare din Dj Project?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu cred ca o sa aiba succes in formula asta.Era mai bine cu Elena.Pacat ca s-au despartit din cauza banilor.

| Silvia a răspuns:

Da, e dragutsa melodia.Si tot da, intr-adevar Giulia aface parte din Dj Project. A intrat in trupa de curand, si deja au si avut primul concert impreuna, in urma cu vreo 2-3 saptamani.big grin

| cretzufinish a răspuns:

Video e dragutzel, dar melodia apartine Dj Project impreuna cu Elena. Macar de faceau si ei o melodie noua impreuna cu Giulia pentru ca aceasta melodie "NU" happy e de un an aproape. Si Giulia e doar in colaborare NU face parte din Dj Project. Mie sincer NU-mi place. big grin

| Cryssy a răspuns:

Imi place, dar nu prea mult. E draguta...

| alexxaz a răspuns:

Giulia nu face parte din trupa, ei doar colaboreaza, daca te uiti atent pe Mtv scrie DjProject feat. Giulia. Melodia suna bine asa restilizata, videoclipul e frumos datorita Giuliei dar vocea e inferioara Elenei. Dar merge si asa, dupa parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mie imi place foarte mult aceasta melodiile.
Acum, Giulia face parte din Dj Project, in locul Elenei. Si Elena avea o voce minunata si observ ca Giulia se descurca foarte bine.

| cristina_3299 a răspuns:

Este frumoasa piesa... da Giulia nu face parte din Dj Project...