| Dasey a întrebat:

Va place formatia Tokio Hotel? Ce parere aveti despre membrii formatiei? Au o multime de fani dar si multi anitfani. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Tokio Hotel sunt o formatie care a muncit pentru a ajunge acolo unde sunt si cred ca merita putin respecthappy daca nu va place nu va pune nimeni sa-i ascultati

37 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Sincer am ascultat mai demult cateva melodii, nici numele melodiilor nu le mai stiu, dar erau foarte dragute, nu emo, gen teen pop. sincer imi place asa ce muzica au, dar nu-mi place de eihee hee

| User a răspuns:

Nu is nimic altceva decat niste satanisti mucosi. huooo ma!

| User a răspuns:

@verdunkleten eu as zice sa consulti tu un dexhappy

| Raiden a răspuns:

Ai unele melodii buna, dar in rest ii detest ever, sunt prea femei, toti!
Cam aceiasi parere ca Allynuca o am si eu.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sunt oribili, doamne deci nu pot sa-i suport.

| louis3 a răspuns:

Este o trupa extraordinara, cu hituri de succes, si cu foarte multi fani! u ce parere ai?big grin

| anca_2642 a răspuns:

Ii ador pur si simplu :X

| Agapimu a răspuns:

Naaspa. Prea Emo.winking

| Adella05 a răspuns:

Pai. mie imi plac

multi oameni spun tot felul de chestii ca sunt emo sau nu stiu cum... dar se insel

aa si ٩(●̮̮̃•̃)۶ nu sunt"satanisti". ar trebui mai intai sa te informezi si dupa aia sa comenteziwinking.

| delia_9230 a răspuns:

Bai patricCia daca nu-ti plac du-te mai si culcate dar nu venii aici sai insulti...nu sunt emo si nu au fost niciodata...nui problema noastra ca tu preferi GUTA in loc de tokio hotel
ia uite mai cum vine un manelist de asta si se trezeste el vorbin.sunt curioasa daca ai ascultat vreodata vreo mel dela ei
Dar ma indoiesc pentru ca se vede de la o posta ca esti o manelista ambulanta...si chiar de nai fii nu cred ca trebuie sa vii tu aici sai jignesti pe ei si pe cei carora le plac.sunt fan TH si asta nu inseamna cas emoo. terminati cu raspunsuri de astea x-(

| lost.in.rain a răspuns:

Unele melodii sunt faine, altele nu. In schimb, imaginea lor ca si trupa lasa de dorit.

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Eu sunt printre fanii nr 1 al celor de la tokio hotel...si Bill e ataaaaat de dragut...

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Bai nu mai aduceti insulte de genul asta pentru ca tokio hotel e cea mai buna formatie rock internationala.si sunt ff de acord cu ladyin blue...

| patricCia a răspuns:

Tokio Hotel...hmmmm thinking

Tot ce pot sa zic despre acesti dereglati ii ca sunt penibili.

Muzica lor... hmmm thinking Foarte comerciala si versuri emo ( ooo nu se poate trai azi fara un pic de emo rolling eyes ) deci dezastru. Duuuuuuuuuuuuuuuuuuuurch den monsoooooooooon! Deci numa' cand il vad pe Bill ala sau cum il cheama imi vine sa... nu stiu sa spun ceva frumos happy. Alalalt, Tom, cica ii rapp-er si asculta hip-hop si rap. Nu-mi spune mie ca emoistu ala asculta hip-hop angry! Daca iti place un stil de muzica si ai inclinatie spre acel stil nu canti muzica emo! Si emo astia mi se par penibili. Sa te omori pentru ca singura persoana care te intelege e Bill Kaulitz raised eyebrows! WTF?!? Doamneeee da-le minteeee! Era o fana care s-a sinucis de curand din cauza ca era indragostita de Bill Kaulitz straight face. Nici macar nu a vorbit cu el in viata ei. " Comunicam prin muzica lui!"raised eyebrows. Doamneee fereste!

Trist straight face...

| Verdunkleten a răspuns:

@paul27, am sa consult si dex, si tot ce doreste inima-ti, atunci cand ai sa te duci la un psihiatru sa scapi de problema asta patologica numita "a vorbi fara a te documenta". tongue

| lavinia1302 a răspuns:

Mie imi place foarte mult. Vocea lui Bill ma farmeca. Acum depinde de gusturile fiecaruia. Dar eu zic ca ar trebui sa ascultati o melodie inaine de a o critica (si nu ma refer doar la TH) si zic asta din experienta pentru ca si eu consideram ca TH e o formatie de nebuni, asta inainte. Iar mai tarziu am descoperit ca Bill de fapt are o voce super si ca melodiile sunt bestiale, nu neaparat triste si au adevar in ele. Intr-adevar ar mai trebui, dupa parerea mea, sa mai schimbe niste chestii. De ex. unghiile lui Bill care cred ca ar arata poate mai bine taiate si fara oja pe ele big grin. Ce pot sa zic, imi place mult formatia cu tot cu defecte. Cum s-a mai zis: au muncit mult si merita respect.

| lavinia1302 a răspuns:

Am uitat sa adaug. Daca ati cauta pe net, ati afla ca baietii de la TH nu stau toata ziua cu lama in mana sau ce mai cred unii. Ei se si distreaza, rad si chiar sunt simpatici. :X TH :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac. nu de mult timp dar chiar imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ph... mie imi place cum canta big grin
si... nu prea cred ca sunt emo rolling on the floor
si... au melodii ok si altele. yak...
si au o reclama idioata laughing
dar imi place big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt faini
Inainte ziceam si eu huoo satanisti
Dra acum imi place.
Sunt super.
Nu`s emo delocwinking
Daca nu stiti ce. i aia emo nu mai vorbitiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, categoric sunt o formatie superba. cu sigurantza au muncit mult pentru a ajunge pana aici. imi place fffffffff mult de ei.tocmai mi-am cumparat noul album HUMANOID.sunt mellodii foarte frumoase. da: exista multi antifani(care se baga in seama, ca nu au ce face. daca tot ei ii urasc pe th atunci dc intra p site-uri cu ei? asta nu pot intelege). love TH::d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place formatia mai ales de bill love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ar spune toti impotriva formatiei tokio hotel eu zic ca ei red ca 'shiau udat hainele' pentru a face o muzica mai cool si mai faina decat manelele ahi alte genuri.am si eu o matusa ce nu-i place th.in general ''oameni ce carte ''nu le plac th. spun ca e muzica sataneask si de ''emo''. da eu cred ca cei dela th nu sunt emo, cum au spus si ei. dar mamei mele ii place th si asta imi place si le mama mea:ca e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place sunt cei mai SUPER...si cred ca cui nu-i plac ar trebui sa consulte un medik (dereglari de sanatate):-) membrii formatiei sunt super cool! Mie imi plac foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie i-mi plac foarte mult!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 1000000000000%10000000000000 fan si imi place la infinit formatia si membri mai ales bill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio hotel este o trupa draguta melodii frumoase dar imaginea lor lasa de dorit e cred ca lui bill i-ar sta mai bine fara lac de unghii si o tona de make-up am si eu un album de-al lor si vreau sa zic ca ei nu-s emo chiar daca asta arata(fara suparare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio Hotel, ii ador...
Bill e super, desi ar putea sa mai lucreze si el putin la corp(are proportiile unui schelete).
Pe Tom il ador, arata super bine, e cel mai cool dintre toti...desi e putin afemeiat(putin mai mult).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt fan tokio hotel. Sunt inregula mai ales lukul. Tre sa fii manelar ca sa nu-ti placa Tokio Hotel!