| karrry9999 a întrebat:

Va place lady gaga mie imi plac toate melodii le in afara de born this way si hair. noua ei melodi e va place the edge of glory http://www.youtube.com/watch?v=QeWBS0JBNzQ&ob=av2e?

4 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Mie imi place de la ea Starstruck happy

| CokoStar a răspuns:

Da.Am auzit că pregăteşte videoclip la,, You and I'' o să fie mai tare ca,, Edge of glory''.

| IulianAndrei a răspuns:

Melodia este superrbaa:X Este una dintre cele mai bune melodii ale ei, dar imi place si born this way si hair. Melodia imi ridica moralul cand sunt suparathappy.

| FumezClipe a răspuns:

Învaţă să scrii corect gramatical, apoi mai vorbim. happy